Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Pierścionki artystyczny design 30

33,00 
Pierścionki artystyczny design to 30 sztuk bardzo oryginalnej biżuterii. Nieregularne kamienie w różnych kolorach zaplecione są plątaniną srebrnych pręcików. Idealne

Pierścionki kryształki srebrne 30

28,50 
Pierścionki kryształki srebrne to 30 sztuk bardzo eleganckiej biżuterii. Pierścionki nie są regulowane, jednak w pakiecie znajduje się mix rozmiarów.

Pierścionki mix vip 10

22,00 
Pierścionki mix vip 10 to pakiet różnorodnych wzorów regulowanej biżuterii dla starszych dam na srebrnych obrączkach. Wśród nich zarówno kolorowe,

Pierścionki mix 36

41,40 
Pierścionki mix 36 to pakiet różnorodnej biżuterii na metalowych i regulowanych obrączkach. Wśród nich są pierścionki brokatowe, a także różowiutkie w wielu wariantach. Znajdziemy wśród nich kwiatuszki, serduszka, zwierzaczki, a nawet owocki.

Świecące pierścionki

16,00 
Świecące pierścionki są bardzo atrakcyjną nagrodą dla małych elegantek. Pakiet zawiera 10 pierścionków z różnymi motywami i kolorowym światełkiem.

Pierścionki kryształowe kwiatuszki vip

49,90 
Pierścionki kryształowe kwiatuszki to rewelacyjna biżuteria, na regulowanej obrączce. Kwiatuszek zbudowany jest z kilkunastu kolorowych kryształków. Srebrna obrączka dodaje elegancji tej biżuterii. na pakiet składa się 36 pierścionków, które umieszczone są w różowym, plastikowym opakowaniu.

Pierścionki vip kolorowe kryształki

125,00 
Pierścionki vip kolorowe kryształki to zbiór 100 sztuk barwnych pierścioneczków. Są wśród nich kształty takie jak gwiazdeczki, kwiatuszki, romby, okrągłe oczka. Kolorowe oczka to ciemny róż, jasny różowy, zielony, turkusowy, niebieski, błękitny. Pierścionki mają srebrną i regulowaną obrączkę, więc można ją dopasować do każdego paluszka. Są stylizowane na poważne damskie pierścionki, więc dla każdej malej i większej księżniczki to gratka !

Pierścionki emotki

15,00 
Pierścionki emotki to doskonała i modna biżuteria. Mienią się kolorowym światłem po włączeniu przycisku. Magiczny pierścionek z magiczną buźką to doskonały prezent. Pakiet zawiera 5 sztuk.

Pierścionki kryształki 5

14,00 
Pierścionki kryształki to 5 eleganckich mieniących się oczek na regulowanych, metalowych obrączkach. Aby dopasować kolor do stroju małej elegantki wystarczy wybrać pomiędzy różowym, turkusowym, bordowym, białym i niebieskim. Idealne nawet da całkiem dużej dziewczynki.

Pierścionki VIP kształty 36 szt.

49,00 
Pierścionki  VIP kształty 36 sztuk pierścionków na srebrnych, regulowanych obrączkach z pięknymi kryształkami. Każdy z kryształków poza kolorem różni się także kształtem. Są wśród nich: trójkąciki, gwiazdeczki,  kwiatuszki i  kryształki okrągłe. Różnorodność kolorów pozwoli każdej małej elegantce odszukać swój ulubiony. Swoją popularność zawdzięczają te pierścionki temu, iż są stylizowane na "dorosłą" biżuterię. Zarówno młode jak i starsze damy - uwielbiają naśladować dorosłe miłośniczki biżuterii.