Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Świecące pierścionki

16,00 
Świecące pierścionki są bardzo atrakcyjną nagrodą dla małych elegantek. Pakiet zawiera 10 pierścionków z różnymi motywami i kolorowym światełkiem.

Pierścionki kryształowe kwiatuszki vip

49,90 
Pierścionki kryształowe kwiatuszki to rewelacyjna biżuteria, na regulowanej obrączce. Kwiatuszek zbudowany jest z kilkunastu kolorowych kryształków. Srebrna obrączka dodaje elegancji tej biżuterii. na pakiet składa się 36 pierścionków, które umieszczone są w różowym, plastikowym opakowaniu.

Pierścionki vip kolorowe kryształki

125,00 
Pierścionki vip kolorowe kryształki to zbiór 100 sztuk barwnych pierścioneczków. Są wśród nich kształty takie jak gwiazdeczki, kwiatuszki, romby, okrągłe oczka. Kolorowe oczka to ciemny róż, jasny różowy, zielony, turkusowy, niebieski, błękitny. Pierścionki mają srebrną i regulowaną obrączkę, więc można ją dopasować do każdego paluszka. Są stylizowane na poważne damskie pierścionki, więc dla każdej malej i większej księżniczki to gratka !

Pierścionki emotki

15,00 
Pierścionki emotki to doskonała i modna biżuteria. Mienią się kolorowym światłem po włączeniu przycisku. Magiczny pierścionek z magiczną buźką to doskonały prezent. Pakiet zawiera 5 sztuk.

Pierścionki kryształki 5

14,00 
Pierścionki kryształki to 5 eleganckich mieniących się oczek na regulowanych, metalowych obrączkach. Aby dopasować kolor do stroju małej elegantki wystarczy wybrać pomiędzy różowym, turkusowym, bordowym, białym i niebieskim. Idealne nawet da całkiem dużej dziewczynki.

Pierścionki pastelowe

70,00 
Pierścionki pastelowe  to 50 sztuk pierścionków na regulowanych, metalowych obrączkach - w wielu wzorach i kolorach, pozwala dobrać model pierścioneczka do każdej kreacji dużej i małej damy. To najlepszy prezent dla dziewczynki i taki, z którego każda elegantka z pewnością się ucieszy, ale i wykorzysta go do codziennie. Wzory znajdujące się w zestawie to serduszka, kwiatuszki, owocki, motylki. cena jednej sztuki: 1,20 zł

Pierścionki pastelowe 100

110,00 
Pierścionki pastelowe  to 100 sztuk pierścionków na regulowanych, metalowych obrączkach - w wielu wzorach i kolorach, pozwala dobrać model pierścioneczka do każdej kreacji dużej i małej damy. To najlepszy prezent dla dziewczynki i taki, z którego każda elegantka z pewnością się ucieszy, ale i wykorzysta go do codziennie. Wzory znajdujące się w zestawie to serduszka, kwiatuszki, owocki, motylki. cena jednej sztuki: 1,1 zł

Pierścionki VIP kształty 36 szt.

49,00 
Pierścionki  VIP kształty 36 sztuk pierścionków na srebrnych, regulowanych obrączkach z pięknymi kryształkami. Każdy z kryształków poza kolorem różni się także kształtem. Są wśród nich: trójkąciki, gwiazdeczki,  kwiatuszki i  kryształki okrągłe. Różnorodność kolorów pozwoli każdej małej elegantce odszukać swój ulubiony. Swoją popularność zawdzięczają te pierścionki temu, iż są stylizowane na "dorosłą" biżuterię. Zarówno młode jak i starsze damy - uwielbiają naśladować dorosłe miłośniczki biżuterii.

Pierścionki różowiutki mix 100

115,00 
100 sztuk pierścionków na regulowanych, metalowych obrączkach - w wielu wzorach i kolorach, pozwala dobrać model pierścioneczka do każdej kreacji małej damy. To najlepszy prezent dla dziewczynki i taki, z którego każda elegantka z pewnością się ucieszy, ale i wykorzysta go do codziennie. Wzory znajdujące się w zestawie to serduszka, kwiatuszki, laleczki, zwierzątka . cena jednej sztuki  1,15zł/szt. + GRATIS zwierzątka neon