Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Pierścionki kryształki srebrne 30

28,50 
Pierścionki kryształki srebrne to 30 sztuk bardzo eleganckiej biżuterii. Pierścionki nie są regulowane, jednak w pakiecie znajduje się mix rozmiarów.

Pierścionki mix vip 10

22,00 
Pierścionki mix vip 10 to pakiet różnorodnych wzorów regulowanej biżuterii dla starszych dam na srebrnych obrączkach. Wśród nich zarówno kolorowe,

Pierścionki perełki 30

29,40 
Pierścionki perełki to 30 uroczych kwiatuszków  na regulowanych, srebrnych obrączkach. Zarówno starsze jak i młodsze elegantki ucieszy tak stylowa biżuteria.

Pierścionki zwierzątka owocki w paseczki

36,00 
Pierścionki zwierzątka owocki w paseczki to biżuteria dla maluszków na plastikowej obrączce. Urocze zwierzątka i radosne owocki sprawiają, że każda mała elegantka je uwielbia. Pakiet zawiera 36 sztuk, które umieszczone są w plastikowym serduszku.

Świecące pierścionki

16,00 
Świecące pierścionki są bardzo atrakcyjną nagrodą dla małych elegantek. Pakiet zawiera 10 pierścionków z różnymi motywami i kolorowym światełkiem.

Pierścionki pastelowe

65,00 
Pierścionki pastelowe to fantastyczne delikatne pierścioneczki. Na metalowych, regulowanych obrączkach znajduje się wiele wzorów. Są wśród nich kwiatuszki, króliczki, jabłuszka, misie i wiele innych idealnych dla małych elegantek. Różnorodność kolorów i wzorów sprawia, że jest w czym wybierać. W pakiecie znajduje się 50 sztyk.

Pierścionki kryształowe kwiatuszki vip

49,90 
Pierścionki kryształowe kwiatuszki to rewelacyjna biżuteria, na regulowanej obrączce. Kwiatuszek zbudowany jest z kilkunastu kolorowych kryształków. Srebrna obrączka dodaje elegancji tej biżuterii. na pakiet składa się 36 pierścionków, które umieszczone są w różowym, plastikowym opakowaniu.

Pierścionki vip kolorowe kryształki

125,00 
Pierścionki vip kolorowe kryształki to zbiór 100 sztuk barwnych pierścioneczków. Są wśród nich kształty takie jak gwiazdeczki, kwiatuszki, romby, okrągłe oczka. Kolorowe oczka to ciemny róż, jasny różowy, zielony, turkusowy, niebieski, błękitny. Pierścionki mają srebrną i regulowaną obrączkę, więc można ją dopasować do każdego paluszka. Są stylizowane na poważne damskie pierścionki, więc dla każdej malej i większej księżniczki to gratka !

Pierścionki emotki

15,00 
Pierścionki emotki to doskonała i modna biżuteria. Mienią się kolorowym światłem po włączeniu przycisku. Magiczny pierścionek z magiczną buźką to doskonały prezent. Pakiet zawiera 5 sztuk.

Pierścionki kryształki 5

14,00 
Pierścionki kryształki to 5 eleganckich mieniących się oczek na regulowanych, metalowych obrączkach. Aby dopasować kolor do stroju małej elegantki wystarczy wybrać pomiędzy różowym, turkusowym, bordowym, białym i niebieskim. Idealne nawet da całkiem dużej dziewczynki.

Pierścionki pastelowe

70,00 
Pierścionki pastelowe  to 50 sztuk pierścionków na regulowanych, metalowych obrączkach - w wielu wzorach i kolorach, pozwala dobrać model pierścioneczka do każdej kreacji dużej i małej damy. To najlepszy prezent dla dziewczynki i taki, z którego każda elegantka z pewnością się ucieszy, ale i wykorzysta go do codziennie. Wzory znajdujące się w zestawie to serduszka, kwiatuszki, owocki, motylki. cena jednej sztuki: 1,20 zł

Pierścionki pastelowe 100

110,00 
Pierścionki pastelowe  to 100 sztuk pierścionków na regulowanych, metalowych obrączkach - w wielu wzorach i kolorach, pozwala dobrać model pierścioneczka do każdej kreacji dużej i małej damy. To najlepszy prezent dla dziewczynki i taki, z którego każda elegantka z pewnością się ucieszy, ale i wykorzysta go do codziennie. Wzory znajdujące się w zestawie to serduszka, kwiatuszki, owocki, motylki. cena jednej sztuki: 1,1 zł