Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Spinki syrenki

18,00 
Spinki syrenki to urocze spineczki, które pozwalają zawsze mieć przy sobie bajkową ulubienicę. Piękne kolory i przepiękne syrenki zapewniają tym spineczkom wielkie powodzenie. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Bransoletki syrenki

12,00 
Bransoletki syrenki to delikatne, silikonowe bransoletki. Bajkowe stworzenia uwielbiane przez dziewczynki są na tych bransoletkach w kilku kolorach. Nie może zabraknąć różowego, fioletowego, turkusowego, ale jest też neutralny biały. Pakiet zawiera 6 sztuk.

Breloki syrenki duże

22,00 
Breloki syrenki  z silikonu są wcale nie takim małym prezencikiem, gdyż mają aż 6 cm !  Syrenki są nieustająco wielbione przez dziewczynki . Pakiet zawiera 10 sztuk.

breloki syrenki kryształowe

14,50 
Breloki syrenki wykonane z przezroczystego plastikowego, twardego materiału to świetny i trwały drobiazg dla dzielnego pacjenta.  Delikatnie zabarwione kolorami: pomarańczowym, różowym, turkusowym i fioletowym, sprawiają wrażenie subtelnych.

breloki syrenki

18,50 
Breloki syrenki w uwielbianych przez dziewczynki kolorkach są idealnym, drobnym prezencikiem. Motyw syrenki jest nieustająco popularny. Pakiet zawiera 10 sztuk.