Breloki to w naszej ofercie duża różnorodność rodzajów i kolorystyki. Małe uzupełnienie stroju, a także często funkcjonalny dodatek do kluczy, czy torebki znajdą swoich amatorów.

Wyświetlanie 1–12 z 71 wyników

Breloki auta

24,00 
Breloki auta to wspaniałe przywieszki dla chłopców, małych fanów motoryzacji. Wykonane są z mięciutkiego silikonu. Pakiet zawiera 10 szt.

Breloki motory

24,00 
Breloki motory to idealne breloki dla chłopców. Mogą być interesującą przywieszką do kluczy lub plecaka. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Breloki Tweety

12,50 
Breloki Tweety to żółciutkie, bajkowe kanarki . Tłem breloka jest literka H - jak Happy - szczęśliwy, czyli ten brelok jest bezwględnie szczęśliwy ! Pakiet zawiera 5 sztuk.

Breloki z kamyczkami

22,00 
Breloki z kamyczkami to oryginalne długie i bardzo okazałe breloki. Tą ozdobę można zarówno przyczepić do kluczy, jak i ozdobić nią damską torebkę. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Breloki królik Bugs

12,50 
Breloki królik Bugs to przywieszki z bajkowymi uroczymi stworkami  z trwałego silikonu. Pakiet zawiera 5 sztuk.

Breloki kot Sylwester

12,50 
Breloki kot Sylwester to piękne bajkowe przywieszki wykonane z silikonu. Bajkowy kocurek ze swoją szelmowską minką patrzy na właściciela jak żywy! Pakiet zawiera 5 sztuk.

Breloki królik Bugs z marchewką

12,50 
Breloki królik Bugs z marchewką to bardzo oryginalny dodatek. Bajkowy zwierzaczek wykonany jest z mięciutkiego silikonu. Pakiet zawiera 5 sztuk.

Breloki kaczuszki

18,00 
Breloki kaczuszki to żółciutkie antystresowe zwierzątka. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Zabawki mix 6 brelokowy

100,00 
Zabawki mix 6 brelokowy to duży pakiet zabawek dla dziewczynek i chłopców. Składają się na nie bardzo różnorodne breloki. Wśród nich: 20 deskorolek, 12 kostek Rubika, 12 kryształowych syrenek, 9 latarek, 12 silikonowych spidermanków. Pakiet zawiera łącznie  65 sztuk breloków.

Breloki delfinki

18,00 
Breloki delfinki to urocze, kolorowe i "kryształkowe" zwierzątka. Wśród nich kolory czerwony, pomarańcz, fioletowy i żółty. Pakiecik zawiera 10 sztuk dziecięcych ulubieńców.

Breloki miarka

19,50 
Breloki miarka to pakiet 10 metrówek, którymi i chłopiec i dziewczynka mogę zmierzyć niemalże wszystko ! Świetna zabawa, która pozwala na realizację wielu zadań i przygotowanie się do dorosłości.

Breloki dinusie

19,00 
Breloki dinusie to mięciutkie, wykonane z silikonu zwierzątka. I znów używając wyobraźni możemy przenieść się wstecz o 237 milionów lat ! Pakiet zawiera 10 sztuk uroczych zwierzaczków.