Breloki to w naszej ofercie duża różnorodność rodzajów i kolorystyki. Małe uzupełnienie stroju, a także często funkcjonalny dodatek do kluczy, czy torebki znajdą swoich amatorów.

Wyświetlanie 1–12 z 41 wyników

Breloki puchate ogonki

33,00 
Breloki puchate ogonki są milutkimi przywieszkami. Mogą stanowić element dodatkowy do torby, standardowo  - ozdobić klucze a nawet służyć do miziania:-) Pakiet zawiera 11 sztuk i kolory różowy, fiolet, czarny i biały.

Breloki świecące kredki

15,00 
Breloki świecące kredki to kolorowe i oryginalne przywieszki. Są atrakcyjnym dodatkiem, który swoim światełkiem potrafi rozświetlić najciemniejsze miejsce. Pakiet zawiera 6 sztuk. Wesołe kolorki sprawiają, że latareczka jest jeszcze bardziej atrakcyjna.

Breloki piłki antystresowe

20,00 
Breloki piłki antystresowe to idealne gadżety dla chłopców, ale i dla dziewczynek. Do wyboru mamy różne rodzaje piłek: nożną, do kosza, baseball'a i do tenisa.  Mięciutka struktura piłki sprawia, że poza ozdobą może pełnić także funkcję antystresową i być wykorzystywana do ćwiczeń. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Breloki kwiaty drewniane

19,00 
Breloki kwiaty drewniane to urocze kolorowe przywieszki. Są idealne do przypięcia nie tylko do kluczy, ale i do piórnika czy torebki. Pakiet zawiera 10 breloków, z których każdy ma 3 drewniane kwiatuszki umieszczone na srebrnym łańcuszku.

Breloki Żyrafki 

18,00 
Breloki żyrafki to kolorowe, drewniane urocze zwierzątka. Pakiecik zawiera 10 sztuk, a każda z nich w innym kolorze.

Breloki serduszka love

17,00 
Breloki serduszka love to urocze i bardzo miłosne przywieszki. Na każdym znajduje się napis:  love. Silikonowe serca mają kolor czerwony

Breloki flamingi

20,00 
Breloki flamingi to kolorowe i bardzo miłosne , silikonowe przywieszki. W pakiecie 10 sztuk znajdują się kolory: zielony, różowy, fioletowy, żółty i niebieski, a każdy z nich ma napis love.

Breloki gwiazdki drewniane

15,50 
Breloki gwiazdki to drewniane kolorowe przywieszki. Każda gwiazdeczka ma uśmiechniętą buźkę. Kolor czerwony, niebieski i pastelowy różowy to mix jaki znajduje się w opakowaniu 10 sztuk.

Breloki świecące czachy

19,50 
Breloki świecące czachy to męskie przywieszki, których dodatkowym atutem jest rewelacyjne, mrugające światełko. W pakiecie znajduje się 10 sztuk kolorowych breloków wśród, których są granatowe, pomarańczowe, żółte i zielone.

Breloki piłki

20,00 
Breloki piłki to wyjątkowo męskie przywieszki. Fanom piłki nożnej pozwalają wyeksponować symbol tego co lubią najbardziej. Pakiet zawiera 10 sztuk w kilku kolorach. Są wśród nich biały, żółty, niebieski i czerwony.

Breloki buźki

16,00 
Breloki buźki to kolorowe gwizdki z uśmiechniętym buziakiem, a zarazem to bardzo wesolutkie przywieszki. Różnorodność kolorów  daje możliwość dopasowania kolorystyki zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Kolory w pakiecie to zielony, różowy, żółty i niebieski. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Breloki zegarki kolorowe

22,00 
Breloki zegarki kolorowe to fantastyczne breloki z przemiłego pluszowego materiału. Doskonale emitują dorosły zegarek , co pozawala młodszym milusińskim czuć się bardzo poważnie:-) Pakiet zawiera 10 sztuk.