Breloki to w naszej ofercie duża różnorodność rodzajów i kolorystyki. Małe uzupełnienie stroju, a także często funkcjonalny dodatek do kluczy, czy torebki znajdą swoich amatorów.

Wyświetlanie 1–12 z 30 wyników

Breloki karabiny

25,00 
Breloki karabiny to dodatek do kluczy, który i tym dużym i mniejszym chłopcom kojarzy się z męską zabawą . Pakiet zawiera 5 sztuk wykonanych z metalu breloków.

Breloki narzędzia 5 szt.

25,00 
Breloki narzędzia to 5 bardzo oryginalnych narzędzi precyzyjnie wykonanych z metalu. Niektóre z narzędzi mają ruchome np. : części klucz francuski, kombinerki i obcęgi, co jeszcze bardziej je uatrakcyjnia.

Breloki kwiaty drewniane

19,00 
Breloki kwiaty drewniane to urocze kolorowe przywieszki. Są idealne do przypięcia nie tylko do kluczy, ale i do piórnika czy torebki. Pakiet zawiera 10 breloków, z których każdy ma 3 drewniane kwiatuszki umieszczone na srebrnym łańcuszku.

Breloki Żyrafki 

18,00 
Breloki żyrafki to kolorowe, drewniane urocze zwierzątka. Pakiecik zawiera 10 sztuk, a każda z nich w innym kolorze.

Breloki gwiazdki drewniane

15,50 
Breloki gwiazdki to drewniane kolorowe przywieszki. Każda gwiazdeczka ma uśmiechniętą buźkę. Kolor czerwony, niebieski i pastelowy różowy to mix jaki znajduje się w opakowaniu 10 sztuk.

Breloki buźki

16,00 
Breloki buźki to kolorowe gwizdki z uśmiechniętym buziakiem, a zarazem to bardzo wesolutkie przywieszki. Różnorodność kolorów  daje możliwość dopasowania kolorystyki zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Kolory w pakiecie to zielony, różowy, żółty i niebieski. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Breloki koniki morskie

15,00 
Breloki koniki morskie to drewniane kolorowe przywieszki. Urocze zwierzątka morskie w tym pakiecie są w kolorach różowym, czerwonym, żółtym , zielonym i pomarańczowym. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Breloki smile filc

18,50 
Breloki smile filc to bardzo oryginalne przywieszki . Uśmiechnięte buziaczki potrafią rozweselić każdego !  Młodszy i starszy z pewnością nie pogardzi tak uroczym buziakiem. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Breloki jednorożce

18,00 
Breloki jednorożce to ulubione dodatki dziewczynek. Mają czarodziejską moc i są wyjątkowe. W tym pakiecie znajduje się 10 białych, plastikowych okazałych jednorożców z kolorową grzywą.

Breloki kotwice

10,00 
Breloki kotwice to drewniane delikatne przywieszki. Są miłą ozdobą i wzbudzają bardzo miłe skojarzenia z morzem , wakacjami i wyłącznie miłymi chwilami. Pakiecik zawiera 10 sztuk, w kolorze czerwonym, niebieskim, białym i błękitnym.

Breloki serduszka

15,50 
Breloki serduszka to kolorowe, drewniane i bardzo słodkie przywieszki. W pakiecie 10 sztuk znajduje się kilka kolorów. Każde serduszko ma uśmiechniętą, wesołą buźkę.

Breloki Lalki

16,50 
Breloki lalki umożliwiają bycie ze swoją małą laleczką absolutnie zawsze. Na dodatek nikt nie musi o tym wiedzieć;-) Te lale są wyjątkowe. Mają uroczą sukieneczkę i drewnianą główkę, którą zdobi czapeczka.