Breloki to w naszej ofercie duża różnorodność rodzajów i kolorystyki. Małe uzupełnienie stroju, a także często funkcjonalny dodatek do kluczy, czy torebki znajdą swoich amatorów.

Wyświetlanie 1–12 z 62 wyników

Breloki piłki do golfa

22,00 
Breloki piłki do golfa to antystresowe breloki, które bardzo szybciutko potrafią odstresować. Pakiet zawiera 10 szt.

Breloki arbuzy

15,00 
Breloki arbuzy to idealne breloki promujące zdrowe żywienie. Mogą być dodatkiem do rozmów edukacyjnych. Kolorowe owocki cieszą oczy i są miłym dodatkiem do stroju. Pakiet zawiera 10 szt.

Breloki królik

9,50 
Breloki królik to bardzo trwałe metalowe breloki z ulubionym bajkowym króliczkiem. Pakiet zawiera 5 sztuk.

Breloki piłka do rugby

16,00 
Breloki piłka do rugby to idealne breloki dla miłośników sportu. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Breloki pająki

16,00 
Breloki pająki to uwielbiane - głównie przez chłopców - pajęczaki. Psikusy z tymi zwierzątkami chyba przetestował każdy chłopiec. Nasz pakiet zawiera 10 sztuk.

Breloki serduszka z kryształkiem

15,00 
Breloki serduszka z kryształkiem to idealny prezent, by podkreślić swoją miłość czy sympatię - nie tylko w Walentynki:-) Pakiet zawiera 10 sztuk.

Brelok antystresowy z dźwiękiem

12,50 
Brelok antystresowy z dźwiękiem to fantastyczny produkt. Pomoże nam przebrnąć przez stresujący dzień w pracy czy w szkole. Mając go zawsze przy sobie na przykład przy kluczach możemy mieć pewność, że poradzimy sobie nawet w najcięższej sytuacji. Brelok jest małego rozmiaru (6 cm), dlatego nie będzie zabierał dużo miejsca w torebce czy kieszeni. Pakiet zawiera 5 sztuk.

Breloki czachy odblaskowe

13,00 
Breloki czachy to odblaskowe przywieszki, które uwielbiają chłopcy. Można je przypiąć do plecaka lub kieszonki, aby być widocznym na drodze. Bezpieczeństwo górą ! Pakiet zawiera 10 sztuk.

Breloki laleczki

15,00 
Breloki laleczki to małe przywieszki w uroczych kolorowych sukieneczkach. Można je przywiesić do kluczy, plecaka czy piórnika. Będą zdobić i cieszyć małe dzielne Pacjentki. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Breloki owocki

16,00 
Breloki owocki to mięciutkie, okrągłe przywieszki. Kiedy tylko chcesz promować zdrowie - to idealny prezent dla Twojego dzielnego Pacjenta. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Breloki jednorożce kolorowe

15,00 
Breloki jednorożce kolorowe to urocze, bajkowe stworzonka. W opakowaniu, które zawiera 10 sztuk znajduje się mix kolorów.

Breloki emotikonki buziaki

19,50 
Breloki emotikonki buziaki to mięciutkie żółciutkie przywieszki. Wyrażone dzięki nim emocje wprawiają właściciela w doskonały nastrój. Pakiet zawiera 10 sztuk.