Breloki to w naszej ofercie duża różnorodność rodzajów i kolorystyki. Małe uzupełnienie stroju, a także często funkcjonalny dodatek do kluczy, czy torebki znajdą swoich amatorów.

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

Show sidebar

Breloki Ninjago

18,00 
Breloki Ninjago to silikonowe oryginalne ozdoby. Każda saszetka poza brelokiem zawiera kartę kolekcjonerską. Zbierz cała serię bajkowych bohaterów ! Pakiet zawiera 10 sztuk.

Breloki puchate kostki

12,50 
Breloki puchate kostki to duże i mięciutkie kosteczki, które mają funkcję przymocowania do szyby. To całkiem jakbyśmy przenieśli się w czasie:-) . Pakiet 5 sztuk zawiera miks kolorystyczny.

breloki kostki

19,50 
Breloki kostki to bardzo oryginalny dodatek. Pakiet zawiera mix kolorów, a wśród nich: niebieskie, zielone, żółte, czerwone, białe i 10 sztuk.

breloki żyrafa

22,00 
Breloki żyrafy z silikonu w delikatnych kolorach: różowym, zielonym i żółtym są uroczym dodatkiem. Są duże, gdyż maja około 6 cm wysokości.  Pakiet zawiera 10 sztuk i miks kolorów.

breloki kwiaty kolorowe

19,00 
Breloki kwiaty  z łodyżką kolorowe,  wykonane  z ekologicznego filcu są miłym, drobnym prezencikiem dla dzielnego pacjenta. Uroczy dodatek do stroju doda szyku . Można traktować ten brelok także jako dodatek do torby. Pakiet zawiera 10 sztuk.

breloki syrenki

15,00 
Breloki syrenki wykonane z przezroczystego plastikowego, twardego materiału to świetny i trwały drobiazg dla dzielnego pacjenta.  Delikatnie zabarwione kolorami: pomarańczowym, różowym, turkusowym i fioletowym, sprawiają wrażenie subtelnych.

breloki kwiaty

18,00 
Breloki kwiaty w różowiutkich odcieniach są miłym, drobnym prezencikiem dla dzielnego pacjenta.  Pakiet zawiera 10 sztuk.

breloki syrenki

18,50 
Breloki syrenki w uwielbianych przez dziewczynki kolorkach są idealnym, drobnym prezencikiem. Motyw syrenki jest nieustająco popularny. Pakiet zawiera 10 sztuk.

breloki serca

15,00 
Breloki serca w najmodniejszym wydaniu z cekinów to jednogłośny hit! Aby dopasować do kreacji wystarczy dokonać wyboru serduszka pośród kolorków: niebieskiego, złotego, różowego, czerwonego i tęczowego. Każda okazja jest dobra, aby obdarować takim prezentem.  Pakiet zawiera mix 5 sztuk.

Latarka 10

19,50 
Latarka to idealny prezent, a nasza jest rzeczywiście wyjątkowa! Każda latarka jest na breloku i ma piękne kolory: zielony, biały,pomarańczowy i żółty. W pakiecie znajduje się 10 latarek. Nasze latarki są użytecznym i naprawdę świetnym prezentem dla dziewczynki i chłopca.

breloki słonie w paski 10

19,00 
Breloki drewniane słoniki w różnych, stonowanych kolorach. Mogą być dodatkiem do kluczy, plecaka, czy piórnika. Pakiet zawiera mix 10 sztuk.

breloki słonie i sowy 10 szt.

18,00 
Breloki słowy i sowy to kolorowy zbiór miłych zwierzątek. Te drewniane figurki  chętnie zdobią nie tylko klucze, ale i piórnik szkolny, plecak czy choćby portfelik. Pakiet zawiera 10 sztuk.