Warunki zakupu doprecyzowują sposób składania zamówień, kosztów wysyłki oraz termin dostarczenia dostawy.

Zamówiony towar dostarczany jest do Państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej. Sami dokonujecie Państwo wyboru sposobu dostarczenia przesyłki, jak również formy płatności.

Koszty wysyłki:
– kurier z przedpłatą: 14,50 zł . Płacisz przed wysyłką, a natychmiast po odnotowaniu wpłaty na konto, wysyłamy paczkę.
– kurier za pobraniem: 16,50 zł. Opłata jest uiszczana przy odbiorze paczki, przedstawicielowi firmy kurierskiej.

Prosimy o dokonanie najwygodniejszego dla Ciebie rozwiązania.

Zamówienie złożone w dzień powszedni do godziny 12-ej , z reguły już kolejnego dnia roboczego jest u Ciebie.  Jeśli w standardowych godzinach pracy przebywasz na terenie firmy lub instytucji, zalecamy podanie miejsca pracy jako adresu dostarczenia przesyłki.

W przypadku przesyłek kurierskich konieczne jest podanie numeru telefonu, tak by kurier miał możliwość kontaktu z Państwem.

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni od dokonania zakupu bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni, licząc od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie produktu/ów lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie przedmiotowych produktów. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować firmę MEDIAFLOR ul. Brukowa 28, 91-341 Łódź w formie elektronicznej na adres email: biuro@mediaflor.pl lub pocztą tradycyjną, o swojej decyzji, w drodze jednoznacznego oświadczenia . Możecie Państwo skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy , jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, by wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na adres biuro@mediaflor.pl . Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (pocztą elektroniczną). W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu  otrzymane od Państwa płatności, niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania produktów lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Proszę o dokonanie zwrotu na adres: MediaFlor ul. Brukowa 28, 91-341 Łódź , niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo zwrot przed upływem terminu 14 dni. Po Państwa stronie leży jedynie poniesienie kosztów dostarczenia zwrotu.

Przy dokonywaniu przelewu, prosimy o wpisanie następujących danych:

MediaFlor
Bank PKO BP S.A.
06 1020 3408 0000 4602 0257 9985

W tytule przelewu prosimy wpisać Imię i nazwisko lub nazwę firmy podane w zamówieniu. Przedmiot zamówienia zostanie odpowiednio zabezpieczony na czas wysyłki i przesłany do Państwa wraz z fakturą w dniu zaksięgowania wpłaty.