Nagradzaj małych pacjentów za odwagę, współpracę i wzorową postawę w czasie badania i wykonywania zabiegu, dlatego, że warto. Bez wątpienia drobny prezent, jaki otrzyma dzielny pacjent, pozwoli mu zapomnieć o lęku, który czasem towarzyszy wizycie w gabinecie stomatologicznym.

W oczach małego pacjenta, nagroda jest potwierdzeniem bohaterstwa i wytrwałości za czas spędzony w gabinecie, choć to tak niewiele. Spraw, by dzielny pacjent był pełen zaufania, ponieważ będzie z uśmiechem wracał do Twojego gabinetu. Ze względu na miłe wspomnienia kolejna wizyta będzie oczekiwanym powrotem.

Podaruj mu jedną ze stomatologicznych książeczek edukacyjnych, naklejkę dzielny Pacjent, medal dzielnego pacjenta lub zabawkę. Cel masz zawsze jeden – dzielny pacjent ma odczuć wagę swego męstwa!

Nasze upominki niewątpliwie bawią, ale także i edukują oraz pozwalają budować od najmłodszych lat potrzebę dbałości o zdrowie .

Inni straszą dentystą – TY wychowuj kolejne pokolenie świadomych pacjentów. Nagradzaj i motywuj dzielnego pacjenta jeszcze bardziej, dlatego, że to działa!

Nagrody dla dzielnego Pacjenta

 

Dzielny Pacjent/ Nagrody dla dzielnych Pacjentów