Pierścionki są bardzo popularnym prezentem dla małych, dzielnych Pacjentek. Małe i większe elegantki lubią naśladować swoje Mamusie, strojąc się i dbając o każdy szczegół. Dlatego pierścionek to strzał w dziesiątkę!

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Show sidebar

Pierścionki vip złote z kryształkami

54,00 
Pierścionki vip złote z kryształkami to doskonałe i bardzo różnorodne modele dla młodszych i starszych elegantek. Wśród wzorów znajdują się m.in. motylki, serduszka czy kwiatuszki. Każdy pierścioneczek wykonany jest z kryształków, które mienią się , zwracając uwagę. Stylizowane są na dorosłą biżuterię.

Pierścionki lol

54,00 
Pierścionki lol to biżuteria z ulubioną laleczką dziewczynek. Każdy  z nich umieszczony jest na metalowej i regulowanej obrączce, która pozwala dopasować się do różnej wielkości paluszka. Pakiet zapakowany jest w trwałe, plastikowe , różowe serduszko i zawiera 36 pierścionków.

Pierścionki pastelowe 36 szt. WYPRZEDAŻ

40,00  32,40 
Pierścionki  pastelowe 36 szt. na plastikowych różowiutkich obrączkach z pięknymi motywami.  Wśród nich są m.in. kwiatuszki, owocki, serduszka.  Aby dopasować pierścioneczek do paluszka, wystarczy go wcisnąć. Pierścioneczek ma pęknięcie w obrączce i jeśli paluszek jest większy poszerza się. W plastikowym, różowym serduszku znajduje się 36 sztuk pierścionków.

Pierścionki kryształki 5

14,00 
Pierścionki kryształki to 5 eleganckich mieniących się oczek na regulowanych, metalowych obrączkach. Aby dopasować kolor do stroju małej elegantki wystarczy wybrać pomiędzy różowym, turkusowym, bordowym, białym i niebieskim. Idealne nawet da całkiem dużej dziewczynki.

Pierścionki brokatowe słodziaki 50

60,00 
Pierścionki brokatowe słodziaki to zbiór  50 sztuk pierścioneczków na metalowych, regulowanych obrączkach w wielu uroczych, dziewczęcych wzorach. W każdym opakowaniu znajdzie się coś ciekawego. Pierścionki są w delikatnych, pastelowych i stonowanych kolorach. W opakowaniu znajdują się kolory: różowy, błękitny, fioletowy i czerwony. Aby uszczęśliwić małe elegantki wybraliśmy najmodniejsze kolorki .Wśród wzorów znajdują się: serduszka, kwiatuszki, zwierzątka, laleczki oraz owocki. cena jednej sztuki: 1,1 zł

Pierścionki brokatowe słodziaki 100

110,00 
Pierścionki brokatowe słodziaki to zbiór  100 sztuk pierścioneczków na metalowych, regulowanych obrączkach w wielu uroczych, dziewczęcych wzorach. W każdym opakowaniu znajdzie się coś ciekawego. Pierścionki są w delikatnych, pastelowych i stonowanych kolorach. W opakowaniu znajdują się kolory: różowy, błękitny, fioletowy i czerwony. Aby uszczęśliwić małe elegantki wybraliśmy najmodniejsze kolorki .Wśród wzorów znajdują się: serduszka, kwiatuszki, zwierzątka, laleczki oraz owocki. cena jednej sztuki: 1,1 zł

Pierścionki VIP srebrne z kolorowymi oczkami 36 szt.

54,00 
Pierścionki  VIP srebrne z kolorowymi oczkami. Swoją popularność zawdzięczają temu, iż są stylizowane na "dorosłą" biżuterię.  Zarówno młode jak i starsze damy - uwielbiają naśladować dorosłe miłośniczki biżuterii. W plastikowym serduszku znajduje się 36 sztuk pierścionków.

Pierścionki VIP kształty 36 szt.

54,00 
Pierścionki  VIP kształty 36 sztuk pierścionków na srebrnych, regulowanych obrączkach z pięknymi kryształkami. Każdy z kryształków poza kolorem różni się także kształtem. Są wśród nich: trójkąciki, gwiazdeczki,  kwiatuszki i  kryształki okrągłe. Różnorodność kolorów pozwoli każdej małej elegantce odszukać swój ulubiony. Swoją popularność zawdzięczają te pierścionki temu, iż są stylizowane na "dorosłą" biżuterię. Zarówno młode jak i starsze damy - uwielbiają naśladować dorosłe miłośniczki biżuterii.

Pierścionki VIP złote z kryształkami 36 szt.

54,00 
Pierścionki  VIP 36 sztuk pierścionków na złotych, regulowanych obrączkach z pięknymi, kryształkowymi motywami. To idealna imitacja "dorosłej" biżuterii.

Pierścionki fantazja WYPRZEDAŻ

31,20  24,00 
Pierścionki fantazja to biżuteria na metalowych, regulowanych obrączkach. Szeroka gama kolorystyczna, wiele wzorów, sprawiają, że każda mała i większa dzielna Pacjentka spełni swoje fantazje i znajdzie coś ciekawego dla siebie.  Wśród wzorów znajdują się serduszka, kwiatuszki z kryształowymi oczkami,łezki, a nawet pierścioneczki wypełnione brokatem pięknie mieniące się w słonku.

Pierścionki różowiutkie 50 szt.

60,00 
cena jednej sztuki: 1,20 zł  Pierścionki różowiutkie 50 szt są na metalowych, regulowanych obrączkach, co pozwala je dopasować do paluszka. Motywami są różnorodne wzory takie jak: serduszka, laleczki, kwiatuszki, owocki i zwierzątka. Uwielbiają je przede wszystkim małe elegantki.

Pierścionki kryształowe 100 szt.

130,00 
Pierścionki kryształowe to zbiór  100 sztuk pierścioneczków na metalowych, regulowanych obrączkach - w wielu atrakcyjnych kolorach.Są one ulubioną biżuterią, szczególnie starszych dziewczynek. Ponadto wzór pierścionków  jest  idealny dla starszych dziewczynek, ale i dla całkiem dorosłych. Ten model doskonale imituje całkiem poważną biżuterię.