Pierścionki są bardzo popularnym prezentem dla małych, dzielnych Pacjentek. Małe i większe elegantki lubią naśladować swoje Mamusie, strojąc się i dbając o każdy szczegół. Dlatego pierścionek to strzał w dziesiątkę!

Wyświetlanie 1–12 z 67 wyników

Pierścionki sygneciki 100

80,00 
Pierścionki sygneciki 100 to kolorowa i radosna biżuteria w jaskrawych kolorkach.  Nie są regulowane, ale mix rozmiarów sprawia, że na każdy paluszek znajdzie się idealny sygnecik.

Pierścionki biedronkowo kwiatuszkowo

45,00 
Pierścionki biedronkowo kwiatuszkowo to 36 sztuk biżuterii na regulowanych obrączkach. Dzięki różnorodności wzorów są idealne zarówno dla starszych jak i młodszych elegantek. Urocze biedroneczki i kryształkowe kwiatuszki mieniące się w świetle to strzał w dziesiątkę. Sprawdźcie ten wybór!

Pierścionki mix vip 10

22,00 
Pierścionki mix vip 10 to pakiet różnorodnych wzorów regulowanej biżuterii dla starszych dam na srebrnych obrączkach. Wśród nich zarówno kolorowe,

Pierścionki perełki 30

29,40 
Pierścionki perełki to 30 uroczych kwiatuszków  na regulowanych, srebrnych obrączkach. Zarówno starsze jak i młodsze elegantki ucieszy tak stylowa biżuteria.

Pierścionki obrączki kolorowe

120,00 
Pierścionki obrączki kolorowe to przepiękna i trwała biżuteria. Połączenia kolorów i wzorów przyciągają wzrok, bo są po prostu urocze. Pakiet zawiera 100 sztuk tej oryginalnej biżuterii. Obrączki nie są regulowane.

Pierścionki zwierzątka mix

115,00 
Pierścionki zwierzątka mix to eleganckie metalowe i regulowane pierścioneczki. Opakowanie zawiera 100 sztuk, wśród których jest mnóstwo zwierzątek: słonik, pingwinek, motylki, a nawet papużki. Nie zabraknie także serduszek, a nawet symbolu zen ! Takiej biżuterii jeszcze nie było !

Pierścionki kryształki kwiaty czerwono-różowe

54,00 
Pierścionki kryształki kwiaty czerwono-różowe to biżuteria vip zamknięta w plastikowym, różowym serduszku. Każdy z pierścionków jest na regulowanej, metalowej obrączce, która w łatwy sposób dopasowuje się do paluszka. Błyszczące kryształki mienią się w słońcu co powoduje, że każda sroczka je wprost uwielbia.

Pierścionki stokrotki vip

54,00 
Pierścionki stokrotki vip to delikatna biżuteria z przezroczystymi kryształkami.  Kwiatuszki w kolorach różowym, łososiowym i czerwonym umieszczone są na delikatnych i regulowanych obrączkach. Pakiet zawiera 36 sztuk, które umieszczone są w plastikowym, różowym pudełeczku w kształcie serduszka.

Pierścionki myszka

54,00 
Pierścionki myszka to bardzo elegancka biżuteria na regulowanych , metalowych i srebrnych obrączkach. Mieniące się kolorowe kryształki są wprost idealne dla mniejszych i większych fanek "brylantów". Pakiet zawiera 36 sztuk.

Pierścionki zwierzątka owocki w paseczki

36,00 
Pierścionki zwierzątka owocki w paseczki to biżuteria dla maluszków na plastikowej obrączce. Urocze zwierzątka i radosne owocki sprawiają, że każda mała elegantka je uwielbia. Pakiet zawiera 36 sztuk, które umieszczone są w plastikowym serduszku.

Bransoletki z pierścionkami

30,00 
to pakiet 10 bransoletek i 10 pierścionków. Wszystkie w najmodniejszych odcieniach , ukochanych przez małe elegantki. Różowy zawrót głowy zawiera aż 20 elementów.

Pierścionki mix 3

54,00 
Pierścionki mix 3 to pakiet 36 sztuk eleganckiej biżuterii. Są wśród nich zarówno kryształki z przywieszką, delikatne złote pierścioneczki oraz regulowane z przodu z okrągłym brylancikiem. Wszystkie umieszczone są w plastikowym, różowym serduszku.