Pierścionki są bardzo popularnym prezentem dla małych, dzielnych Pacjentek. Małe i większe elegantki lubią naśladować swoje Mamusie, strojąc się i dbając o każdy szczegół. Dlatego pierścionek to strzał w dziesiątkę!

Wyświetlanie 1–12 z 78 wyników

Pierścionki słodziakowo modelinkowe

120,00 
Pierścionki słodziakowo modelinkowe to pakiet 100 regulowanych pierścioneczków. Wśród wzorów są kwiatuszki, owocki, ale i misie, syrenki a nawet jednorożce.

Pierścionki czarne kwiaty wzorki

30,60 
Pierścionki czarne kwiaty wzorki to pakiet 36 sztuk eleganckiej i regulowanej biżuterii. Delikatna tkanina ma różnorodne wzorki, które dodają pierścionkom uroku.

Pierścionki srebrne delikatne 25

32,50 
Pierścionki srebrne delikatne to 25 regulowanych pierścioneczków z kolorowymi kryształkami o różnych kształtach. Małe plastikowe pudełeczko nie zajmuje dużo miejsca i pozwala utrzymać w porządku nagrody dla dzielnych elegantek:-)

Pierścionki mix 5

54,00 
Pierścionki mix 5 to 36 regulowanych pierścionków w różowym plastikowym serduszku. Są wśród nich złote motylki, kryształki i perełki w cyrkoniach, delikatne kryształki i różne kształty w mini kryształkach.

Pierścionki delikatne czerwona eksplozja

45,00 
Pierścionki delikatne czerwona eksplozja to pakiet eleganckich srebrnych pierścionków z czerwonymi, kryształowymi oczkami o różnych kształtach. W plastikowym serduszku znajduje się 36 pierścionków, a każdy z nich regulowany.

Pierścionki vip kolorowe serduszka

55,00 
Pierścionki vip kolorowe serduszka to pakiet 36 pierścionków na metalowych, regulowanych obrączkach. Każde serduszko składa się z drobnych błyszczących punkcików, które dają niesamowity efekt. Serduszka są w kolorach turkusowym, różowym, żółtym, czerwonym i łososiowym.

Pierścionki delikatny mix 50

65,00 
Pierścionki delikatny mix 50 to pakiet pierścionków serduszek oraz biedroneczek, kwiatuszków, a także srebrnej delikatnej biżuterii z kryształkami.

Pierścionki kwiatuszki perła kryształ

55,00 
Pierścionki kwiatuszki perła kryształ to pakiet 36 sztuk oryginalnej, regulowanej biżuterii zapakowanej w plastikowe, różowe serduszko.

Pierścionki lale pl

36,00 
Pierścionki lale pl to plastikowe pierścioneczki dla młodszych elegantek. Kolorowe laleczki są ulubienicami dziewczynek. Pakiet 36 sztuk pierścioneczków zamknięty jest

Pierścionki owocki warzywka misie

36,00 
Pierścionki owocki warzywka misie to pakiecik 36 pierścioneczków na plastikowej obrączce. Różnorodność modeli pozwala na znalezienie bez trudu tego idealnego wzoru:-)

Pierścionki poważne vip 36

41,40 
Pierścionki poważne vip 36 to biżuteria na metalowej, regulowanej obrączce. Duże, okazałe wzory sprawiają, że są idealne dla nastolatek, a nawet znacznie poważniejszych elegantek:)

Pierścionki vip mini kryształki

55,00 
Pierścionki vip mini kryształki to bardzo elegancki pakiet 36 różnorodnych pierścionków z malenkich , kolorowych kryształków.