Pierścionki są bardzo popularnym prezentem dla małych, dzielnych Pacjentek. Małe i większe elegantki lubią naśladować swoje Mamusie, strojąc się i dbając o każdy szczegół. Dlatego pierścionek to strzał w dziesiątkę!

Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników

Pierścionki truskawki parasole

39,00 
Pierścionki truskawki parasole to pakiecik 36 uroczych pierścioneczków dla młodszych elegantek. Każdy z nich ma plastikową obrączkę, która dzięki delikatnemu "pęknięciu" pozwala nieco powiększyć - w razie potrzeby - rozmiar pierścionka. Różnorodność wzorów w tej kolorowej biżuterii sprawia, że nawet kapryśna księżniczka znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Pierścionki warzywka

39,60 
Pierścionki warzywka to bardzo oryginalna biżuteria dla młodszych elegantek. Zdrowe pierścioneczki mają piękne, nasycone kolorki , a ich plastikowa obrączka w kolorze różu pozwala na delikatne ich powiększenie i dopasowanie do rozmiaru paluszka. Pakiet zawiera 36 sztuk i uszczęśliwi wiele dziewczyneczek.

Pierścionki jednorożec

36,00 
Pierścionki vip jednorożec  to biżuteria z ulubioną dziewczęcą, bajkową postacią. Każdy  z jednorożców umieszczony jest na plastikowej i regulowanej obrączce, która pozwala dopasować się do różnej wielkości paluszka. Pakiet zapakowany jest w trwałe, plastikowe , różowe serduszko i zawiera 36 pierścionków.

Pierścionki świecące bajkowe

12,00 
Pierścionki świecące bajkowe to świetna biżuteria dla młodszych elegantek. Cztery pierścionki , a każdy z bohaterem z innej bajeczki. Jednym słowem rewelacja ! Cena obejmuje 4 szt. pierścionków .

Pierścionki kwiaty w kropeczki

120,00 
Pierścionki kwiaty w kropeczki to biżuteria dla starszych dziewczynek. W pakiecie znajdują się kolory takie jak czerwony, czarny, błękitny, biały i różowy. Każdy pierścioneczek ma metalową, regulowaną obrączkę. Pakiet zawiera 100 sztuk.

Pierścionki kwiaty

120,00 
Pierścionki kwiaty to idealna biżuteria dla starszych dziewczynek. Metalowa obrączka pozwala dopasować biżuterię do każdego paluszka. Bogata gama kolorystyczna sprawia, że pierścioneczek pasuje do każdego stroju. Oryginalny wzór, atrakcyjne kolory sprawiają, że te kwiaty są niezapomniane. Pakiet zawiera 100 sztuk.

Pierścionki błyszczące kwiatuszki

39,50 
Pierścionki błyszczące kwiatuszki to biżuteria dla wymagających małych dam. Każdy kwiatowy motyw lśni w słońcu i jest niemalże doskonałą imitacją pięknych roślinek. Metalowa złota obrączka jest regulowana i daje możliwość założenia pierścioneczka zarówno małej jak i większej damie. Pakiet zapakowany w plastikowe, trwałe i eleganckie pudełeczko i zawiera 36 sztuk pierścioneczków.

Pierścionki kryształki

39,50 
Pierścionki kryształki to bardzo kolorowe świecidełka, których kształtami są m.in. serduszka, kwiatuszki, jabłuszka, korony. Bogata gama kolorystyczna daje możliwość dobrania ulubionego kolorku takiego  jak biały, niebieski, zielony, różowy czy pomarańczowy. Każdy pierścioneczek ma różową plastikową obrączkę, która dzięki "pęknięciu" dobrze dopasowuje się do dziewczęcego paluszka. Pakiet 36 pierścionków zapakowany jest w urocze różowe plastikowe pudełeczko, które może także służyć do ukrycie dziewczęcych skarbów.

Pierścionki vip mix 6

49,50 
Pierścionki vip mix to 6 rodzajów pierścionków. Są to korony z kryształkami, kryształki kształty,  kryształki kolorowe w cyrkoniach, perełki w cyrkoniach. Duża różnorodność pozwoli sprawdzić, które są numerem jeden. Opakowanie w formie różowego, plastikowego serduszka zawiera 36 sztuk  oryginalnych, różnorodnych pierścioneczków.

Pierścionki owoce i kryształki

39,90 
Pierścionki owoce i kryształki to pakiet 36 pierścionków na metalowych, regulowanych obrączkach w plastikowym różowym serduszku. W zestawie znajdują się zdrowe motywy owocków, a także kolorowe kryształki - stylizowane na pierścionki dla dorosłych dziewczynek:-).

Pierścionki różowiutkie

39,90 
Pierścionki różowiutkie w przepięknym różowym pudełeczku to idealny prezent dla małej elegantki. Wśród nich są laleczki, serduszka, kwiatuszki, zwierzątka . Bardzo różnorodne motywy na metalowych, regulowanych obrączkach dają dozgonną miłość i uwielbienie dla darczyńcy:-)  W serduszku znajduje się 36 sztuk.

Pierścionki brokatowe

39,90 
Pierścionki brokatowe w serduszku to idealne rozwiązanie dla mniejszej ilości małych elegantek. 36 mieniące się pierścioneczki , posypane brokatem umieszczone zostały w trwałym plastikowym serduszku. Zachwyca różnorodność wzorów, bo są wśród nich serduszka, kwiatuszki, biedroneczki, króliczki, wisieneczki czy misiaczki. Kolorystyka przyciąga, bo chyba każda mała elegantka wielbi wprost różowy, fioletowy, błękitny, ale i czerwony i żółty! Pakiet zawiera 36 sztuk pierścionków.