Wyświetlanie 1–12 z 20 wyników

Show sidebar
Close

Pierścionki brokatowe słodziaki 50

60,00 

Pierścionki brokatowe słodziaki to zbiór  50 sztuk pierścioneczków na metalowych, regulowanych obrączkach w wielu uroczych, dziewczęcych wzorach. W każdym opakowaniu znajdzie się coś ciekawego. Pierścionki są w delikatnych, pastelowych i stonowanych kolorach. W opakowaniu znajdują się kolory: różowy, błękitny, fioletowy i czerwony. Aby uszczęśliwić małe elegantki wybraliśmy najmodniejsze kolorki .Wśród wzorów znajdują się: serduszka, kwiatuszki, zwierzątka, laleczki oraz owocki.

cena jednej sztuki: 1,1 zł

Close

Pierścionki brokatowe słodziaki 100

110,00 

Pierścionki brokatowe słodziaki to zbiór  100 sztuk pierścioneczków na metalowych, regulowanych obrączkach w wielu uroczych, dziewczęcych wzorach. W każdym opakowaniu znajdzie się coś ciekawego. Pierścionki są w delikatnych, pastelowych i stonowanych kolorach. W opakowaniu znajdują się kolory: różowy, błękitny, fioletowy i czerwony. Aby uszczęśliwić małe elegantki wybraliśmy najmodniejsze kolorki .Wśród wzorów znajdują się: serduszka, kwiatuszki, zwierzątka, laleczki oraz owocki.

cena jednej sztuki: 1,1 zł

Close

Pierścionki pastelowe

60,00 

Pierścionki pastelowe  to 50 sztuk pierścionków na regulowanych, metalowych obrączkach – w wielu wzorach i kolorach, pozwala dobrać model pierścioneczka do każdej kreacji dużej i małej damy. To najlepszy prezent dla dziewczynki i taki, z którego każda elegantka z pewnością się ucieszy, ale i wykorzysta go do codziennie. Wzory znajdujące się w zestawie to serduszka, kwiatuszki, owocki, motylki.

cena jednej sztuki: 1,20 zł

Close

Pierścionki pastelowe 100

110,00 

Pierścionki pastelowe  to 100 sztuk pierścionków na regulowanych, metalowych obrączkach – w wielu wzorach i kolorach, pozwala dobrać model pierścioneczka do każdej kreacji dużej i małej damy. To najlepszy prezent dla dziewczynki i taki, z którego każda elegantka z pewnością się ucieszy, ale i wykorzysta go do codziennie. Wzory znajdujące się w zestawie to serduszka, kwiatuszki, owocki, motylki.

cena jednej sztuki: 1,1 zł

Close

Pierścionki VIP kryształki kolorowe w cyrkoniach 36 szt.

54,00 

Pierścionki  VIP kryształki kolorowe w cyrkoniach to 36 sztuk pięknej biżuterii. Kolorowe kryształki otoczone są cyrkoniami w różnych kształtach m.in. :  serduszku, rombie, owalu. Swoją popularność zawdzięczają temu, iż są stylizowane na “dorosłą” biżuterię.  Zarówno młode jak i starsze damy – uwielbiają naśladować dorosłe miłośniczki biżuterii. Ten pakiet pierścionków umieszczony jest w plastikowym serduszku.

Close

Pierścionki VIP srebrne z kolorowymi oczkami 36 szt.

54,00 

Pierścionki  VIP srebrne z kolorowymi oczkami. Swoją popularność zawdzięczają temu, iż są stylizowane na “dorosłą” biżuterię.  Zarówno młode jak i starsze damy – uwielbiają naśladować dorosłe miłośniczki biżuterii. W plastikowym serduszku znajduje się 36 sztuk pierścionków.

Close

Pierścionki VIP kształty 36 szt.

54,00 

Pierścionki  VIP kształty 36 sztuk pierścionków na srebrnych, regulowanych obrączkach z pięknymi kryształkami. Każdy z kryształków poza kolorem różni się także kształtem. Są wśród nich: trójkąciki, gwiazdeczki,  kwiatuszki i  kryształki okrągłe. Różnorodność kolorów pozwoli każdej małej elegantce odszukać swój ulubiony. Swoją popularność zawdzięczają te pierścionki temu, iż są stylizowane na “dorosłą” biżuterię. Zarówno młode jak i starsze damy – uwielbiają naśladować dorosłe miłośniczki biżuterii.

Close

Pierścionki VIP złote z kryształkami 36 szt.

54,00 

Pierścionki  VIP 36 sztuk pierścionków na złotych, regulowanych obrączkach z pięknymi, kryształkowymi motywami. To idealna imitacja “dorosłej” biżuterii.

Close

Pierścionki kryształki 50 szt.

70,00 

cena jednej sztuki: 1,40 zł 

Pierścionki kryształki  50 szt. są na metalowych, regulowanych obrączkach, co pozwala je dopasować do paluszka. Bardzo modne kryształki mamy dostępne w kilku kolorach, które ułatwiają wybór nawet najbardziej grymaszącej dziewczynce. Są doskonałą imitacją dorosłej biżuterii, a jednocześnie obiektem pożądania nawet starszych dziewczynek.

Close

Pierścionki brokatowe 50 szt.

60,00 

cena jednej sztuki: 1,20 zł 

Pierścionki brokatowe 50 szt. są na metalowych, regulowanych obrączkach, co pozwala je dopasować do paluszka. Motywami są różnorodne wzory takie jak: owocki, serduszka, kapelusiki . Dziewczynki cenią w nich zarówno słodkie kolory i urocze wzory, jak i piękny błyszczący brokat.

Close

Pierścionki różowiutkie 50 szt.

60,00 

cena jednej sztuki: 1,20 zł 

Pierścionki różowiutkie 50 szt są na metalowych, regulowanych obrączkach, co pozwala je dopasować do paluszka. Motywami są różnorodne wzory takie jak: serduszka, laleczki, kwiatuszki, owocki i zwierzątka. Uwielbiają je przede wszystkim małe elegantki.

Close

Pierścionki słodziaki 50 szt.

60,00 

cena jednej sztuki: 1,20 zł 

Pierścionki słodziaki 50 szt są na metalowych, regulowanych obrączkach, co pozwala je dopasować do paluszka. Motywami są słodziakowe zwierzątka. Uwielbiają je przede wszystkim małe elegantki,  które kochają zwierzątka.