Pierścionki są bardzo popularnym prezentem dla małych, dzielnych Pacjentek. Małe i większe elegantki lubią naśladować swoje Mamusie, strojąc się i dbając o każdy szczegół. Dlatego pierścionek to strzał w dziesiątkę!

Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników

Pierścionki vip kolorowe kryształki z perełką

49,00 
Pierścionki  VIP kolorowe kryształki z perełką to 36 sztuk pierścionków na srebrnych, regulowanych obrączkach z pięknymi kryształkami. Każdy z kryształków poza kolorem różni się także kształtem. Są wśród nich: trójkąciki, gwiazdeczki,  kwiatuszki i  kryształki okrągłe. W tym modelu zdecydowanie najważniejsze są przywieszki w formie małej białej perełki. Swoją popularność zawdzięczają te pierścionki temu, iż są stylizowane na “dorosłą” biżuterię. Zarówno młode jak i starsze damy – uwielbiają naśladować dorosłe miłośniczki biżuterii.

Pierścionki vip mix 6

49,50 
Pierścionki vip mix to 6 rodzajów pierścionków. Są to kryształowe kwiatuszki, kształty, kryształowe kształty z przywieszką w formie białych perełek, duże kryształki, małe kolorowe i okrągłe kryształki, kryształki kolorowe w cyrkoniach. Duża różnorodność pozwoli sprawdzić, które są numerem jeden. Opakowanie w formie różowego, plastikowego serduszka zawiera 36 sztuk  oryginalnych, różnorodnych pierścioneczków.

Pierścionki owoce i kryształki

39,90 
Pierścionki owoce i kryształki to pakiet 36 pierścionków na metalowych, regulowanych obrączkach w plastikowym różowym serduszku. W zestawie znajdują się zdrowe motywy owocków, a także kolorowe kryształki - stylizowane na pierścionki dla dorosłych dziewczynek:-).

Pierścionki różowiutkie

39,90 
Pierścionki różowiutkie w przepięknym różowym pudełeczku to idealny prezent dla małej elegantki. Wśród nich są laleczki, serduszka, kwiatuszki, zwierzątka . Bardzo różnorodne motywy na metalowych, regulowanych obrączkach dają dozgonną miłość i uwielbienie dla darczyńcy:-)  W serduszku znajduje się 36 sztuk.

Pierścionki vip owoce

39,90 
Pierścionki vip owoce to zestaw "zdrowej" biżuterii. Wśród zdrowych pierścioneczków można znaleźć ananaski, banany, jabłuszka, gruszki, winogrona czy truskawki. Poznawanie zdrowych nawyków przez zabawę - to najlepsze co można zafundować swoim małym Pacjentom. Pakiet zawiera 36 pierścionków, w plastikowym, różowiutkim i eleganckim serduszku.

Pierścionki kryształki kwiaty

15,00 
Pierścionki kryształki kwiaty to mix biżuterii dla młodszych elegantek. Ich obrączka wykonana jest z plastiku, pokrytego srebrnym kolorem. Kryształki mają dwa kształty - kwiatuszek i okrągłe oczko . Ich słodkie kolory przyciągają uwagę i zdobywają serca dziewczynek. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Pierścionki korona z kryształkami

23,00 
Pierścionki korona z kryształkami to 12 sztuk pięknych pierścioneczków, na regulowanej srebrnej obrączce. Każdy z nich to oryginalna korona wysadzana kryształkami w kolorach: czerwonym, niebieskim, turkusowym, zielonym lub brązowym.

Pierścionki owocki i warzywka

110,00 
Pierścionki owocki i warzywka to "zdrowe"  pierścionki. Dzięki nim łatwiej będzie promować zdrowy styl życia i zdrowe jedzonko. Wśród modeli można znaleźć: banany, cytrynę, winogrona, ananasa, paprykę, pomidora, bakłażana, wisienki. Każda mała elegantka ma możliwość odszukania swojego zdrowego owocka lub warzywko. Promujmy to co zdrowe ! Każdy pierścionek ma regulowana, metalową obrączkę. Pakiet zawiera 100 sztuk.

Pierścionki kryształowe kwiatuszki vip

49,90 
Pierścionki kryształowe kwiatuszki to rewelacyjna biżuteria, na regulowanej obrączce. Kwiatuszek zbudowany jest z kilkunastu kolorowych kryształków. Srebrna obrączka dodaje elegancji tej biżuterii. na pakiet składa się 36 pierścionków, które umieszczone są w różowym, plastikowym opakowaniu.

Pierścionki kryształki

49,50 
Pierścionki kryształki to 36 sztuk pierścioneczków na metalowych, regulowanych obrączkach – w wielu atrakcyjnych kolorach. Są one ulubioną biżuterią, szczególnie starszych dziewczynek, ale i dla całkiem dorosłych. Ten model doskonale imituje poważną biżuterię. Całość w plastikowym różowym i trwałym opakowaniu w kształcie serca.

Pierścionki kryształki mix

49,00 
Pierścionki kryształkowe mix to mix 36 sztuk przepięknej biżuterii kryształkowej  dla młodszych i starszych elegantek. Starsze dziewczynki chętnie skupią się na dużych, okrągłych kryształkowych pierścionkach w różnej kolorystyce, na regulowanych srebrnych obrączkach. Dla młodszych w pakiecie znajdują się kryształki  o mniejszej wielkości i różnych kształtach, wśród, których znajdują się gwiazdki, kwiatuszki,  romby czy kuleczki. Są także regulowane. Pakiet zawiera 36 sztuk.

Pierścionki vip kolorowe kryształki

115,00 
Pierścionki vip kolorowe kryształki to zbiór 100 sztuk barwnych pierścioneczków. Są wśród nich kształty takie jak gwiazdeczki, kwiatuszki, romby, okrągłe oczka. Kolorowe oczka to ciemny róż, jasny różowy, zielony, turkusowy, niebieski, błękitny. Pierścionki mają srebrną i regulowaną obrączkę, więc można ją dopasować do każdego paluszka. Są stylizowane na poważne damskie pierścionki, więc dla każdej malej i większej księżniczki to gratka !