Pierścionki są bardzo popularnym prezentem dla małych, dzielnych Pacjentek. Małe i większe elegantki lubią naśladować swoje Mamusie, strojąc się i dbając o każdy szczegół. Dlatego pierścionek to strzał w dziesiątkę!

Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników

Show sidebar

Pierścionki vip kryształki/kamienie

54,00 
Pierścionki  VIP kryształki/kamienie to 36 sztuk pierścionków na srebrnych, regulowanych obrączkach z pięknymi kryształkami. Każdy z kryształków poza kolorem różni się także wzorem. Są wśród nich: serduszka, kwiatuszki, motylki i inne fantazyjne wzory. Każdy z nich to połączenie kryształków z kamykami w kolorach czerwonym, fiolecie i ecru. Różnorodność kolorów pozwoli każdej małej elegantce odszukać swój ulubiony. Swoją popularność zawdzięczają te pierścionki temu, iż są stylizowane na “dorosłą” biżuterię. Zarówno młode jak i starsze damy – uwielbiają naśladować dorosłe miłośniczki biżuterii. Komplet pierścionków zapakowany w eleganckie plastikowe serduszko.

Pierścionki owocki

45,00  36,00 
Pierścionki  owocki 36 szt. na plastikowych różowiutkich obrączkach z pięknymi motywami.  Wśród nich są m.in. bananki, ananasy, jabłuszka, winogronka, wisieneczki.  Aby dopasować pierścioneczek do paluszka, wystarczy go wcisnąć. Pierścioneczek ma pęknięcie w obrączce i jeśli paluszek jest większy poszerza się. Pierścionki znajdują się w plastikowym, różowym serduszku. Cena pierścionka w wyprzedaży wynosi 0,90 zł/ szt.

Pierścionki vip jednorożec

54,00  49,00 
Pierścionki vip jednorożec  to biżuteria z ulubioną dziewczęcą, bajkową postacią. Każdy  z jednorożców umieszczony jest na plastikowej i regulowanej obrączce, która pozwala dopasować się do różnej wielkości paluszka. Pakiet zapakowany jest w trwałe, plastikowe , różowe serduszko i zawiera 36 pierścionków.

Pierścionki emotki

15,00 
Pierścionki emotki to doskonała i modna biżuteria. Mienią się kolorowym światłem po włączeniu przycisku. Magiczny pierścionek z magiczną buźką to doskonały prezent. Pakiet zawiera 5 sztuk.

Pierścionki lol

54,00 
Pierścionki lol to biżuteria z ulubioną laleczką dziewczynek. Każdy  z nich umieszczony jest na metalowej i regulowanej obrączce, która pozwala dopasować się do różnej wielkości paluszka. Pakiet zapakowany jest w trwałe, plastikowe , różowe serduszko i zawiera 36 pierścionków.

Pierścionki kryształki 5

14,00 
Pierścionki kryształki to 5 eleganckich mieniących się oczek na regulowanych, metalowych obrączkach. Aby dopasować kolor do stroju małej elegantki wystarczy wybrać pomiędzy różowym, turkusowym, bordowym, białym i niebieskim. Idealne nawet da całkiem dużej dziewczynki.

Pierścionki brokatowe słodziaki 50

60,00 
Pierścionki brokatowe słodziaki to zbiór  50 sztuk pierścioneczków na metalowych, regulowanych obrączkach w wielu uroczych, dziewczęcych wzorach. W każdym opakowaniu znajdzie się coś ciekawego. Pierścionki są w delikatnych, pastelowych i stonowanych kolorach. W opakowaniu znajdują się kolory: różowy, błękitny, fioletowy i czerwony. Aby uszczęśliwić małe elegantki wybraliśmy najmodniejsze kolorki .Wśród wzorów znajdują się: serduszka, kwiatuszki, zwierzątka, laleczki oraz owocki. cena jednej sztuki: 1,1 zł

Pierścionki brokatowe słodziaki 100

110,00 
Pierścionki brokatowe słodziaki to zbiór  100 sztuk pierścioneczków na metalowych, regulowanych obrączkach w wielu uroczych, dziewczęcych wzorach. W każdym opakowaniu znajdzie się coś ciekawego. Pierścionki są w delikatnych, pastelowych i stonowanych kolorach. W opakowaniu znajdują się kolory: różowy, błękitny, fioletowy i czerwony. Aby uszczęśliwić małe elegantki wybraliśmy najmodniejsze kolorki .Wśród wzorów znajdują się: serduszka, kwiatuszki, zwierzątka, laleczki oraz owocki. cena jednej sztuki: 1,1 zł

Pierścionki VIP kryształki kolorowe w cyrkoniach 36 szt.

54,00 
Pierścionki  VIP kryształki kolorowe w cyrkoniach to 36 sztuk pięknej biżuterii. Kolorowe kryształki otoczone są cyrkoniami w różnych kształtach m.in. :  serduszku, rombie, owalu. Swoją popularność zawdzięczają temu, iż są stylizowane na "dorosłą" biżuterię.  Zarówno młode jak i starsze damy - uwielbiają naśladować dorosłe miłośniczki biżuterii. Ten pakiet pierścionków umieszczony jest w plastikowym serduszku.

Pierścionki VIP srebrne z kolorowymi oczkami

54,00 
Pierścionki  VIP srebrne z kolorowymi oczkami. Swoją popularność zawdzięczają temu, iż są stylizowane na "dorosłą" biżuterię.  Zarówno młode jak i starsze damy - uwielbiają naśladować dorosłe miłośniczki biżuterii. W plastikowym serduszku znajduje się 36 sztuk pierścionków.

Pierścionki VIP kształty 36 szt.

54,00 
Pierścionki  VIP kształty 36 sztuk pierścionków na srebrnych, regulowanych obrączkach z pięknymi kryształkami. Każdy z kryształków poza kolorem różni się także kształtem. Są wśród nich: trójkąciki, gwiazdeczki,  kwiatuszki i  kryształki okrągłe. Różnorodność kolorów pozwoli każdej małej elegantce odszukać swój ulubiony. Swoją popularność zawdzięczają te pierścionki temu, iż są stylizowane na "dorosłą" biżuterię. Zarówno młode jak i starsze damy - uwielbiają naśladować dorosłe miłośniczki biżuterii.

Pierścionki VIP złote z kryształkami 36 szt.

54,00 
Pierścionki  VIP 36 sztuk pierścionków na złotych, regulowanych obrączkach z pięknymi, kryształkowymi motywami. To idealna imitacja "dorosłej" biżuterii.