Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Show sidebar
Close

Pierścionki pastelowe duże 50 szt.

60,00 

cena jednej sztuki: 1,20 zł 

Pierścionki pastelowe duże 50 szt są na metalowych, regulowanych obrączkach, co pozwala je dopasować do paluszka. Motywami są różnorodne wzory takie jak: kwiatuszki, serduszka, owocki . Dziewczynki cenią w nich  słodkie kolory i urocze wzory.

Close

Pierścionki różowiutkie 50 szt.

60,00 

cena jednej sztuki: 1,20 zł 

Pierścionki różowiutkie 50 szt są na metalowych, regulowanych obrączkach, co pozwala je dopasować do paluszka. Motywami są różnorodne wzory takie jak: serduszka, laleczki, kwiatuszki, owocki i zwierzątka. Uwielbiają je przede wszystkim małe elegantki.

Close

Pierścionki słodziaki 50 szt.

60,00 

cena jednej sztuki: 1,20 zł 

Pierścionki słodziaki 50 szt są na metalowych, regulowanych obrączkach, co pozwala je dopasować do paluszka. Motywami są słodziakowe zwierzątka. Uwielbiają je przede wszystkim małe elegantki,  które kochają zwierzątka.

Close

Pierścionki kryształowe 100 szt.

130,00 

Pierścionki kryształowe to zbiór  100 sztuk pierścioneczków na metalowych, regulowanych obrączkach – w wielu atrakcyjnych kolorach.Są one ulubioną biżuterią, szczególnie starszych dziewczynek. Ponadto wzór pierścionków  jest  idealny dla starszych dziewczynek, ale i dla całkiem dorosłych. Ten model doskonale imituje całkiem poważną biżuterię.

-15%
Close

Pierścionki Frozen 42 szt.

46,00  39,00 

Pierścionki Frozen  42 szt. to plastikowe cudeńka, które są doskonałym prezentem dla młodszych Pacjentek, ponieważ ten motyw jest nadzwyczaj lubianym. Pierścionki są malutkim sygnecikiem, który jest super biżuterią dziewczęcą.

Close

Pierścionki brokatowe 36 szt. w serduszku

45,00 

cena jednej sztuki: 1,25 zł 

Pierścionki w różowym plastikowym pudełeczku w kształcie serca. Każdy z pierścionków ma wtopiony, połyskujący brokat co sprawia, że pięknie lśni. Każda mała elegantka uwielbia świecidełka, a w związku z wyglądem i te pierścionki należą do uwielbianych.

-14%
Close

Pierścionki w pudełeczku 5 szt.

14,00  12,00 

Plastikowe pudełeczko na dziewczyńskie ozdoby, zawierające 5 pierścioneczków na metalowych , regulowanych obrączkach. Pudełeczka w kilku kolorach do wyboru.

Close

Pierścionki różowiutki mix 100

110,00 

100 sztuk pierścionków na regulowanych, metalowych obrączkach – w wielu wzorach i kolorach, pozwala dobrać model pierścioneczka do każdej kreacji małej damy. To najlepszy prezent dla dziewczynki i taki, z którego każda elegantka z pewnością się ucieszy, ale i wykorzysta go do codziennie. Wzory znajdujące się w zestawie to serduszka, kwiatuszki, laleczki, zwierzątka.

cena jednej sztuki: 1,1 zł

Close

Pierścionki VIP złote 36 sztuk w serduszku

54,00 

cena jednej sztuki: 1,5 zł

 

Pierścionki  VIP 36 sztuk pierścionków na złotych, regulowanych obrączkach z pięknymi fantazyjnymi motywami.

-21%
Close

Pierścionki 10 sztuk w serduszku

19,00  15,00 

Pierścionki z różnorodnymi, bajkowymi  motywami  na plastikowych różowych obrączkach, które pozwalają na dostosowanie wielkości pierścionka do paluszka.  Na zdjęciu 4 przykładowe wzory do wyboru. Cena obejmuje 1 serduszko z 10 sztukami pierścioneczków.

Close

Spinki i ozdoby 29 elementów

21,00 

cena jednej sztuki: 0,72 zł

 

Spinki i ozdoby 29 elementów – mix kolorowych spineczek ( 14 szt.) i gumeczek do włosków (10) oraz 5 pierścionków na regulowanych obrączkach. Całość zapakowana w plastikowe pudełeczko.