Pierścionki są bardzo popularnym prezentem dla małych, dzielnych Pacjentek. Małe i większe elegantki lubią naśladować swoje Mamusie, strojąc się i dbając o każdy szczegół. Dlatego pierścionek to strzał w dziesiątkę!

Wyświetlanie 1–12 z 49 wyników

Pierścionki truskawki

43,20 
Pierścionki truskawki to pakiet 36 uroczych owocków na regulowanych, metalowych obrączkach.

Pierścionki różowy mix

65,00 
Pierścionki różowy mix to biżuteria w ilości 50 sztuk . Wśród regulowanych pierścioneczków na metalowej obrączce znajdują się : zwierzątka, lale, uśmiechy, serduszka, kwiaty, a nawet owocki. Jak przystało na małe elegantki przeważający kolor to różowy, który dziewczynki tak bardzo lubią.

Pierścionki truskawki zwierzątka uśmiechy

120,00 
Pierścionki truskawki zwierzątka uśmiechy to 100 sztuk regulowanej biżuterii dla małych, dzielnych elegantek. Zarówno owocki, jak i serduszka czy syrenki są motywami, które każda elegantka widziałaby w swojej biżuterii.

Pierścionki letnie szaleństwo

120,00 
Pierścionki letnie szaleństwo to zestaw 100 regulowanych pierścioneczków. Jest tam słonecznik, kwiaty, kapelusiki, misiaczki i korony. Delikatne pastelowe kolory pozwalają dopasować kolorystycznie biżuterię do każdego stroju.

Pierścionki słodziaki

120,00 
Pierścionki słodziaki to 100 sztuk uroczej biżuterii dziewczęcej. Każdy z pierścionków ma regulowaną, metalową obrączkę, dzięki której łatwo go dopasować do dziewczęcego paluszka. Wśród słodziaczkowych wzorów znajdują się m.in.: jednorożce, misie, kwiatuszki, owocki, lale i różnorodne zwierzątka. Kolory różowo-fioletowo-błękitne i cudowne   wzory sprawiają, że każda mała elegantka będzie szczęśliwa posiadając taką biżuterię:-)

Pierścionki mix kwiatowy

39,60 
Pierścionki mix 36 to pakiet kolorowej biżuterii na metalowych i regulowanych obrączkach. Wśród nich są wzory głównie kwiatuszkowe, ale znajdą się też i urocze kokardki czy zwierzątka. Mała elegantka z pewnością znajdzie coś dla siebie:-)

Pierścionki słodziaki

36,00 
Pierścionki słodziaki to zbiór 36 uroczych misiulków, stworków i serduszek. Pierścionki na plastikowych obrączkach, których "pęknięcie" pozwala na delikatne dopasowanie do paluszka.

Pierścionki kryształki kształty z przywieszką

54,00 
Pierścionki kryształki kształty z przywieszką to piękne regulowane pierścioneczki. Kolorowe kryształki w różnych kolorkach, dodatkowo zdobi przywieszka w srebrnym kolorze, która ma kształt listeczka, sówki, łezki czy serduszka. Pakiet zawiera 36 sztuk, która znajdują się w plastikowym, różowym serduszku.

Pierścionki kryształki kształty z kuleczką

54,00 
Pierścionki kryształki kształty z kuleczką to najmodniejsza ostatnio biżuteria. Z powodzeniem naśladuje prawdziwą, dorosłą, damską biżuterię i dlatego jest tak uwielbiana przez dziewczynki. Pakiet 36 sztuk znajduje się w plastikowym, eleganckim pudełeczku.

Pierścionki różowiutkie kryształki kwiaty mix

110,00 
Pierścionki różowiutkie kryształki kwiaty to mix 100 bardzo różnorodnych pierścionków i dla młodszych i dla starszych dziewczynek. Każdy z nich ma regulowaną, metalową obrączkę, która umożliwia dopasowanie biżuterii do paluszka małej damy.

Pierścionki kwiaty w serduszku

15,00 
Pierścionki kwiaty w serduszku to mały pakiet oryginalnej biżuterii. Kwiaty z delikatnego, lekkiego materiału umieszczone są na metalowej i regulowanej obrączce, która pozwala dopasować pierścioneczek do mniejszego i większego paluszka. Pakiet zawiera 12 sztuk.

Pierścionki owoce kwiaty

45,00 
Pierścionki owoce kwiaty to pakiet 36 sztuk jabłuszek i truskaweczek, a także pięknych kwiatuszków. Metalowe i regulowane obrączki umożliwiają dopasowanie pierścioneczka do każdego paluszka.