Prezenty są różnorodnymi propozycjami do obdarowywania małych i większych Pacjentów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Kolczyki mix

10,00 
Kolczyki mix to 10 par słodziutkich kolczyków zarówno w bardzo dziewczęcych kolorach, ale i bardziej stonowanych. Wśród kolczyków są stokrotki, ale  także inne kwiatuszki bardziej zwiewne i delikatne.

Warzywka rosnące

20,40 
Warzywka rosnące to nowa zajmująca i ucząca cierpliwości zabawka. Wystarczy włożyć do ciepłej wody zawartość saszetki i zaczynamy trening cierpliwości  ! :-) Nowe , ciekawe doświadczenie i frajda, jaką daje - są godne uwagi:-) Pakiet zawiera 24 saszetki z warzywkami. Miłej zabawy :-)

Wachlarze bajkowe 5 szt.

10,00 
Wachlarze bajkowe są idealne do ochłodzenia się i to wcale nie tylko w upalne dni. Każda mała księżniczka chodzi na przyjęcia i bale, a wtedy w dobrym tonie jest posiadać wachlarz. Nasze wachlarze mają kolorowe motywy z popularnych bajeczek i są ulubionym dodatkiem do stroju małej elegantki. Pakiet zawiera 5 sztuk.

Gniotki squishy

16,00 
Gniotki squishy to fantastyczne odstresowujące zabaweczki . W pakiecie 10 sztuk znajdują się wybierane losowo m.in. : chmurka, gwiazdeczka, świnka, króliczek, smok, słonik, niedźwiadek, piesek, kotek. Różnorodna kolorystyka i mnogość wzorów sprawia, że każde dziecko znajdzie swojego ulubieńca.

Deskorolka dzielnego Pacjenta i Pacjentki

16,00 
Deskorolka dzielnego Pacjenta i Pacjentki to zabaweczka dzięki której, można wykonywać najróżniejsze ewolucje w powietrzu, dbając o to, by wprawić się  w wykonywaniu najbardziej skomplikowanych trików. Pakiet zawiera 10 sztuk deskorolek, 5 z motywami dziewczęcymi , a 5 z chłopięcymi.

Gwiazdki świecące

6,00 
Gwiazdki świecące to idealna ozdoba dziecięcego pokoju.  Aby świeciły w ciemnościach, wystarczy jedynie przykleić je za pomocą zawartej w paczuszce

Prezenciki dla dziewczynki

6,00 
Pakiet zapakowany w celofanową torebeczkę przewiązaną wstążeczką zawiera: komplet spinek, opakowanie gumeczek do włosków, regulowany pierścionek na metalowej obrączce, bransoletkę kauczukową i balonik.