Malowanki: To doskonały prezent dla tych bardziej cierpliwych i dociekliwych. Zbiór malowanek zawiera także rebusy i zagadki. Każda z nich nawiązuje oczywiście do zdrowia jamy ustnej. Twoi podopieczni doskonalić będą zarówno sztukę dbałości o higienę jamy ustnej, jak i typowe dla wieku każdego malucha praktyczne wykorzystanie kredek. Książeczka szyta – 8 stron. Przy zakupie 2 opakowań malowanek dowolnej serii kredki gratis!

Malowanki w bloczku: Wygodne, klejone malowanki. Bloczek w formacie A4 zawiera 100 dwustronnych malowankowych kartek, którymi możecie Państwo obdarować i zająć aż 100 dzielnych Pacjentów!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Malowanki bajkowe

25,00 
Malowanki bajkowe to narzędzie do bardzo ciekawego zajęcia: malunkowo-wyklejankowego. Każda dziewczyna i chłopiec znajdą dla siebie w książeczce ciekawy motyw bajkowy . Książeczki zawierają także tematyczny pakiet naklejek i karteczki z bajkowymi bohaterami. Na pakiet składa się aż 10 książeczek formatu A-6,  a w każdej 16 rysunków.

Malowanki w bloczku A-6 – Rysunkowa i zdrowa zabawa ząbkowa

7,00 
Rysunkowa i zdrowa zabawa ząbkowa  to 48 kartek malowanek w bloczku formatu A-6, klejonych wzdłuż górnego brzegu. Malowanki zawierają różnorodne zadania do wykonania: cyferki do połączenia, odnalezienie drogi w labiryncie oraz pokolorowanie rysunków.  Z pewnością nie ma tu nudy:-)

Malowanki w bloczku A-5 – Ząbkowe edukatorki

13,00 
Malowanki Ząbkowe edukatorki Mediaflorka i Mediaflorki to 100 kartek malowanek w bloczku formatu A-5, klejone wzdłuż górnego brzegu. Różnorodne, interesujące zadania do wykonania nie ograniczają się jedynie do pokolorowania obrazeczków. Nauka przez zabawę to idea naszych malowanek.

Malowanki w bloczku A-5 – Malowane edukatorki

13,00 
Malowankiw bloczku Malowane edukatorki Mediaflorka i Mediaflorki to 100 kartek malowanek w bloczku formatu A-5, klejone wzdłuż górnego brzegu. Różnorodne, interesujące zadania do wykonania nie ograniczają się jedynie do pokolorowania obrazeczków. Nauka przez zabawę to idea w naszych malowankach.

Malowanki – Pani Doktor – bloczek A-4

18,00 
Malowanki Pani Doktor to 100 kartek malowanek w bloczku formatu A-4, klejone wzdłuż górnego brzegu. Motyw z Panią Doktor to bardzo popularny element malowanki. Druga strona zawiera labirynt, na który dziecko musi poświęcić troszkę czasu:-)

Malowanki Pan Doktor – bloczek A-4

14,00 
Malowanki to 100 kartek w bloczku formatu A-4. Zawierają one  rysunek do pokolorowania - Pana Doktora w gabinecie. Kolejna strona to  labirynt, w którym dzielny Pacjent musi odszukać drogę do szczoteczki i pasty do ząbków.

Malowanki seria 3 – Czaroząbkowanki – 40 szt.

32,00 
cena jednej sztuki: 0,80 zł Malowanki  Czaroząbkowanki to 40 sztuk  szytych książeczek, formatu A-6. Poza obrazkami do malowania dzieci mają do pokonania labirynty, a także zadania pobudzające myślenie.

Malowanki seria 2 – Koloroszczotkowanka – 40 szt.

27,20 
cena jednej sztuki: 0,68 zł Malowanki w pakiecie  40 sztuk. Koloroszczotkowanki w formie 8 stronicowych, szytych książeczek w formacie A-6 zawierają m.in.obrazki do malowania. Są tu także zadania odnalezienia drogi, czy też połączenia punkcików.To tylko część różnorodnych zadań do wykonania. Wszystko to związane oczywiście z wątkami stomatologicznymi. Świetna nauka przez zabawę.

Malowanki seria 1 – Maloząbkowanki – 40 szt.

32,00 
cena jednej sztuki: 0,80 zł Malowanki w formie szytych książeczek w formacie A-6. Pakiet zawiera 40 sztuk malowanek. Stomatologiczne zadania w książeczkach to: obrazki do malowania, labirynt ząbkowy, punkty do połączenia - by powstał rysunek i wiele innych. Miłej zabawy!

Malowane Edukatorki – Mediaflorka i Mediaflorki

13,00 
Malowane Edukatorki - Mediaflorka i Mediaflorki to 100 kartek malowanek w 16 różnych rodzajach, w  bloczku o formacie zeszytowym, czyli formacie A-5 .

Malowanki mix bajkowy z naklejkami

18,00 
Malowanki bajkowe  - 4 książeczki z kompletem naklejek . Każda książeczka to 12 stron do kolorowania z ulubionymi bajkowymi postaciami i 2 strony bajkowych naklejeczek.

Malowanki blok A-4 mix- Ząbkowanka

25,00 
Malowanki Ząbkowanka to 100 kartek malowanek, labiryntów, "zadań specjalnych" do wykonania - w 16 różnych rodzajach, w  bloczku formatu A-4.